Tarih

Nis 25 - 28 2022
Expired!

Zaman

All Day

ULTRASOUND ( ISO U-CAT I )

Her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıran gelişmiş 3D animasyonlar ve etkileşimli simülasyonlar ile arızaları teşhis edebilen, maliyetli buhar ve hava sızıntılarını ve hassas yağlama yapabilmeyi sağlayan, kendine güvenen ve etkili bir ultrason analisti olmayı öğrenin.

Ultrason uzmanı olma kararınız için tebrikler. Ultrason analizi inanılmaz derecede güçlü ve çok yönlüdür, bu yüzden öğrenilecek çok şey var. İyi haber şu ki, doğru yerdesiniz. UCAT-I ISO Kategori I kursumuz sizi başarıya hazırlayacaktır.

Ultrason analizinin neden önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olacağız. Ultrason ile, yağlama ve sızıntı tespitinin temelleri hakkında sağlam bir anlayış kazanacaksınız. Kaliteli, güvenilir ölçümler yapmayı öğrenecek ve yaygın arızaların nasıl teşhis edileceğini anlama sürecine başlayacaksınız.

Eğitimi tamamladığınızda, sınava güvenle girebilir ve uluslararası saygın Mobius Institute Board of Certification™ [MIBoC] aracılığıyla ISO 18436-8 Kategori I sertifikasına sahip olabilirsiniz. MIBoC sertifikası, ISO/IEC 17024’e göre akredite edilmiştir  ve daha yüksek bir standart yoktur. Dünya çapındaki binlerce Mobius™ sertifikalı analistin arasına katılacaksınız.

Bir yanıt yazın