Şirketlere Özel Eğitim

ŞİRKETLERE ÖZEL EĞİTİM

Paradan ve zamandan tasarruf edin ve daha fazla insanı eğitin. Kendi tesisinizde  eğitmen liderliğindeki eğitim için doğru partneriniziz. Personlenizi farklı bir şehire göndermeden ve ek masraf yaratmadan eğitim aldırabileceğiniz çözümler sunuyoruz.

Daha güvenli. Daha az maliyetli ve size özel eğitmeni tesisinize getirin.

Yerinde eğitmen liderliğindeki eğitim, benzersiz bir eğitim fırsatı sunar. Ekibiniz yerine eğitmen seyahat ederse, seyahat, konaklama ve yemek masraflarından tasarruf edersiniz. Ayrıca, genellikle insanları fabrikadan ve ailelerinden uzaklaştırmakla ilgili sorunlardan (ve olası risklerden) kaçınırsınız. Böylece tasarruf ettiğiniz parayla, görevlerinin kritik bir parçası olarak eğitilmeleri ve sertifikalandırılmaları gerekmese bile insanları sınıfa ekleyebilirsiniz. Sahada kullanılan teknolojiler ve kullanımlarının arkasındaki strateji hakkında geniş bir farkındalığın olması her zaman yardımcı olur.

Yerinde eğitimden tam olarak yararlanmak için, kurstan bir gün önce eğitmeni siteye davet etmenizi öneririz. Eğitmeni fabrika çevresinde bir tura çıkarın. Eğitmeninize işinizden ve karşılaştığınız benzersiz zorluklardan bahsedin. Eğitmen daha sonra öğretilen konuları sizin durumunuzla ilişkilendirebilecek ve böylece eğitimi “bağlamsallaştırabilecek”. Katılımcılar kurstan çok daha fazlasını alacaklar.

Tabii ki, sitenizde eğitim veren eğitmeniniz olsa bile, her katılımcı kurstan önce ve sonra “Öğrenme platformumuzda” kursun video versiyonunu izleyebilecek  yine  “dijital test cihazlarından” faydalanacaktır. Eğitimli ve kalifiye eğitmenimiz tarafından sunulan, animasyonlar ve simülasyonlarla dolu, profesyonelce geliştirilmiş materyali deneyimlemeyeceksiniz

ZEM AKADEMİ

ŞİRKETLERE ÖZEL EĞİTİM SİZE ÇOK ŞEY KAZANDIRACAK

Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!