Mobius Eğitimleri

MOBIUS™ EĞİTİMİNİ ÖZEL KILAN NEDİR?

Kurslarımızdan kendinizden emin, yetkin ve her şeye hazır hissederek ayrılacaksınız. Mobius Enstitüsü’nün diğer tüm durum izleme ve güvenilirlik eğitim şirketlerinden daha fazla insanı eğitmesinin bir nedeni var.

Eğitim konusunda tutkuluyuz.

Mobius Enstitüsü’nde, öğrenme sürecinden keyif almanızı ve kursta kapsanan her şeyi anlamanızı sağlamak için animasyonlara, etkileşimli simülasyonlara ve ayrıntılı grafiklere büyük yatırım yaptık. “Öğrenme alanı”nda sizi videolarla kurs öncesi ve sonrası eğitiyoruz. Ve içerikten memnun olduğunuzdan emin olmak için kurs sırasında sizi test ediyoruz. Sonuç olarak, konuları anlayacak, sınavda elinizden gelenin en iyisini yapacak ve görevinizde mükemmel olacaksınız.

SİMÜLASYONLAR

Verdiğimiz derslerin çoğunda kavramları anlamak geleneksel olarak zor olabilir. Karmaşık konuları kolaylaştıran  yüzlerce etkileşimli simülasyon geliştirdik. Konuları ilgi çekici ve anlaşılır hale getiriyoruz.

ANİMASYONLAR

Dünyamız dönen makineler, elektrikli ekipman ve diğer potansiyel olarak karmaşık öğelerle doludur. Nasıl çalıştıklarını ve nasıl arıza yaptıklarını anlamamız gerekiyor. Ve ölçüm enstrüman asyönü söz konusu olduğunda, bunların nasıl çalıştığını ve tüm ayarların ne işe yaradığını anlamamız gerekiyor. Simülasyonlar bu konudaki eğitimi müfredatını anlamak için yardımcı olur ve 3D animasyonlar her türlü varsayımı ortadan kaldırır.

 

Tercih sizin. Bir eğitmenin karmaşık bir konuyu açıklamaya çalışmasını dinleyerek eğtim almayı veya Mobius yöntemini deneyebilir, simülasyon ve 3 boyutluanimasyonlar eşliğinde eğitmeninizin anlattığı konuları birkaç dakika içinde kristal berraklığında anlayabilirsiniz.

KURS ÖNCESİ VE SONRASI VİDEOLAR

Eğitim kurslarımızı kolay anlaşılır kılmak için ne kadar çok çalışsak da, çoğumuzun bir eğitim konularını birkaç günlük kısıtlı süre içinde öğrenme kapasitesi sınırlıdır. Bu nedenle Mobius, kurstan önce ve kurstan sonra sınırlı bir süre için erişebileceğiniz eğitim modüllerinin videolarını sunar. Bu videoları izlemek için zaman ayırırsanız çok daha fazlasını kolayca öğreneceksiniz.

ÖĞRENCİ TESTLERİ

Mobius Eğitim Bilgi Yoklama Cihazı

Bir sloganımız var; “Hiçbir öğrenci geride kalmıyor”. Herkesin kursun içeriğini anlamasını sağlamak için çok sıkı çalışırken, kurs sırasında herkesin ne kadar anladığını anonim olarak ölçen elde taşınan oylama cihazlarını kullanıyoruz. Bir eğitim mobülü tamamlandığında öğrenciyi o modül üzerinde test ediyoruz. Herkes anlar ve %100 puan alırsa, harika, devam edebiliriz. Değilse, herkes anlayana kadar bilgiyi pekiştiririz. Ama merak etmeyin, tüm cevapları doğru verip vermediğinizi yalnızca siz ve eğitmen bileceksiniz. Eğer doğru cevap vermediyseniz, eğitmenle konuşun; bilginizdeki boşlukları doldurmak için sizinle birlikte çalışabilir.

1000+

Kurslarımızda ve web seminerlerimizde kullanılan animasyonlar

200+

Learning Zone, iLA, iLB, ilV ve iLR’de saatlerce video ve ders

200+

Kurslarımızda ve web seminerlerimizde kullanılan simülatörler

Öğrenmeyi asla bırakma

Alanımız kesinlikle zorlu. Öğrenecek çok şey var. Mobius kursları ellerinden gelenin en iyisini yapar, ancak kimse her şeyi hatırlayamaz.

Alanınızın zirvesinde kalmak için, topluluk etkinliklerinde, CBM RELIABILITY kongrelerinde gerçekleştirdiğimiz bir günlük Güvenilirlik Hızlı Başlangıç ​ atölye çalışmalarında, çevrimiçi bilgi sitelerinde (www.reliabilityconnect.com ve  www.cbmconnect.com), iLearnReliability™  platformunda öğrenmeye devam etmelisiniz

Halihazırda bilgili ve deneyimliyseniz, bilgi ve deneyimlerinizi öğrenme eğrisinde olanlarla paylaşabilirsiniz. Bir topluluğa liderlik etmek, bir makale yazmak veya bir vaka çalışması sunmak ister misiniz? Durum izleme ve güvenilirlik uygulayıcılarınız sizden haber almayı çok isterler. Bilgi paylaşmak harika hissettirir.

Bilgi almak istiyorum

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.
    ZEM AKADEMİ

    ÖĞRENMEYİ ASLA DURDURMAMALISINIZ!

    Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

    Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!