Eğitmenler

Eğitmenler

ZEM Akademi olarak sektörde birden fazla kurum ile iş birliği yaparak eğitim veriyoruz. Saha da farklı deneyimleri olan kişilerin bu deneyimlerini aktarmasının önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle bazı eğitimleri iş birliği yaptığımız kuruluşlarla ve onların eğitmenleri ile veriyoruz. Bazen de eğitimi tamamen bu kuruluşlar kendi bünyelerinde bizim eğitim materyallerimizi kullanarak verebiliyor. Bu tür eğitimlere kayıt yaptırırken ZEM Akademi üzerinden veya eğitimi veren kurum üzerinden kayıt yaptırılması arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ortak düzenlenen bu eğitimler mükemmel bir işbirliği çerçevesinde yürütülecektir.

 

Ozan ÇAKITLI – ZEM AKADEMİ

25 yıllık kariyerinin üçte birinde eğitmen olarak görev yapmış olan Ozan ÇAKITLI son sekiz yılını Endüstriyel Bakım sektöründe geçirmiştir. Bu süre zarfında kestirimce bakım ve güvenilirlik odaklı bakım stratejilerini Türkiye’de yaygınlaştırmaya çalışmış olan Ozan ÇAKITLI, bu amaçla Türkiye’de bir Üniversitede ‘RELIABILITY ENGINEERING’ adı altıda bir seçmeli ders program oluşturarak, bir dönem bu dersi vermiştir. Ayrıca Türkiye’de endüstriyel bakım ve güvenilirlik odaklı bakım konusunun işlendiği konferans ve kongrelerde bir çok bildiri sunmuştur. ARP-A, CRL ve Termografi seviye 1 sertifikalarına sahip olan Ozan ÇAKITLI, 2021 yılında 8 yıldır sürdürdüğü Prüftechnik Türkiye ülke müdürlüğü görevinden ayrılarak kendi şirketi olan ZEM AKADEMİ MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ’nde hem eğitmen hem de kurumun yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Yusuf İhtiyaroğlu – RİSE GÜVENİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Yusuf İhtiyaroğlu, aynı üniversitede makine dinamiği ve teorisi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve 2020 yılında veri bilimi alanında başladığı ikinci yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.
Titreşim analizi konusunda CAT III, termografi alanında Level II ve ultrason için CAT I sertifikalarına sahiptir ve eğitmenlik yapmaktadır. 5 yıl süreyle Prüftechnik Türkiye’de kestirimci bakım konularında eğitmenlik ve proje yöneticiliği görevlerini yerine getirmiştir 2021 yılı itibariyle kestirimci bakım konusundaki çalışmalarına RISE Güvenilirlik Çözümleri bünyesinde devam etmektedir.

Emre Orhon – PRO-PLAN

1978 İstanbul doğumlu olan Emre Orhon, 1999 yılında İTÜ Makine Fakültesini bitirmiş, aynı üniversitede “Makine Dinamiği Titreşim ve Akustik” yüksek lisans programını 2009 yılında tamamlamıştır. 2010 yılında Mobius Institute tarafından Almanya’da düzenlenen eğitime ve sertifikasyon sınavına katılarak ISO 18436-2 Vibration Analyst Cat 2 sertifikasını alan Emre Orhon, 2021 yılında sertifikasyonunu Cat 3 seviyesine yükseltmiştir. 20 yılı aşkın süredir Pro-Plan firmasında titreşim ve akustik konularında çalışmakta olup, bu süre zarfında birçok sanayi tesisinde titreşim izleme sistemi kurulumlarının proje yönetimini yapmış, titreşim ölçüm ve analiz hizmetleri gerçekleştirmiş ve makine bakımına yönelik titreşim ölçüm-analiz kurslarında eğitmenlik görevi üstlenmiştir.

Bilgi almak istiyorum

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.
    Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

    Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!