Güvenilirlik

VARLIK GÜVENİLİRLİĞİ UZMANLIĞI [ARP] EĞİTİMİ VE SERTİFİKASYONU

Varlık Güvenilirliği Liderleri ve Uygulayıcıları için bir ilerleme yolu. Birinci sınıf bir eğitim almanın, bilgi ve deneyimin tanınmasını sağlamanın tek yolu.

Varlık Güvenilirliği Liderleri ve Uygulayıcıları için bir ilerleme yolu.

Güvenilirlik geliştirme girişiminde başarının keyfini çıkarmanın tek yolu, mevcut uygulamaları ekipmanın en yüksek performansa ulaşacak şekilde bakımını ve işletilmesini sağlayan uygulamalara dönüştürmektir. Bunun için gerekli olan kültür değişikliğini ve süreç iyileştirmelerini başarmalısınız. Mobius Institute™ başarıya ulaşmak için gerekli olan bilgi genişliğini ve derinliğini sağlayan bir dizi eğitim kursu geliştirmiştir.

Girişimde herkesin görevini eksiksiz yapması gerekiyor ve teknikerden , mühendis ve yönetici grubua kadar her paydaş için eğitim sunuyoruz. Bu eğitimler aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

  • Hassas bakım becerileri: hizalama, balans alma, sabitleme ve yağlama
  • Durum izleme programı oluşturma ve teknoloji uzmanlığı: titreşim, ultrason, yağ analizi, kızılötesi ve motor akımı analizi
  • Teknik unsurları uygulayacak teknik becerilere sahip güvenilirlik mühendisliği
  • İş gerekçesi oluşturmak, bir strateji oluşturmak ve motive edilmiş bir kültür geliştirmek için liderlik becerilerine sahip güvenilirlik liderliği
  • Varlık güvenilirliği stratejisi: girişimin sürdürülebilir iş değeri sunmasını sağlama planı

Varlık Güvenilirliği Uygulayıcısı [ARP] eğitimi ve sertifikasyonu

Gerçekten başarılı bir güvenilirlik geliştirme girişiminin keyfini çıkarmak için hem derinliğe hem de geniş bilgi birikimine ihtiyacınız var.

Girişimin lideri, iş akışı, kültür değişim süreci ve stratejiyi uygulamak için gereken bireysel adımlar hakkında ayrıntılı bir anlayışla girişimin tüm kapsamı hakkında net bir görüşe sahip olmalıdır. Güvenilirlik mühendisi, güvenilirlik analizi, bakım stratejisi ve en iyi uygulamalara ek olarak durum izleme konularında derin bir bilgiye sahip olmalıdır.

Varlık Güvenilirliği Uygulayıcısı [ARP] eğitimi ve akredite sertifika programı, bir programın başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlamak için bilgi, nitelikler ve kendini geliştirme yolu sağlar. Mobius Enstitüsü Sertifikasyon Kurulu (MIBoC), ISO/IEC 17024, ‘e göre Varlık Güvenilirliği Uygulayıcılarına personel sertifikası sağlamak üzere Avustralya ve Yeni Zelanda Ortak Akreditasyon Sistemi (JAS-ANZ) tarafından akredite edilmiştir.

Broşürü indirmek için tıklayın.

Varlık Güvenilirliği Uzmanlık program 3 aşamadan oluşur. Bunlar ARP-A giriş seviyesi, ARP-E Mühendislik seviyesi ve ARP-L Liderlik seviyesi olarak belirlenmiştir.

Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!