Genel Katılıma Açık Eğitimler

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

Mobius Institute™ ve Yetkili Eğitim Ortakları, tüm dünyada halka açık, deneyimli eğitmenler eşiliğinde uzmanlık eğitimleri sunmaktadır.

Bilgiyi paylaştıkça çoğalır.

Sizinle aynı zorluklarla karşı karşıya olan insanlarla ve her şeyi net bir şekilde anlatan bir eğitmenle bir sınıfta olmak gibisi yoktur. Eğitmenin bilgi ve deneyimini benzersiz Mobius Institute animasyonları, simülatörleri ve diğer avantajlarla birleşince, mükemmel bir kurs deneyimi yaşarsınız.

Lütfen genel katılıma açık eğitmen liderliğindeki eğitim kurslarımızı bu kadar benzersiz kılan şeyin ne olduğunu öğrenmek için bir dakikanızı ayırın.

Öğrenme Platformu

Kursa katılmadan önce, çevrimiçi olabilir ve benzersiz “öğrenme platformumuzda”  öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dersten önce videoları izlemek için zaman ayırırsanız çok daha fazlasını kazanacaksınız.

Canlı kursa katıldığınızda, eğitmenden duyduğunuz her şey, zihninizdeki bilgileri daha da sağlamlaştıracaktır.  Sertifika sınavını geçmenin daha kolay olacağını ve işinizin daha kolay gerçekleştirileceğini söylemeye gerek yok. Ancak kurstan sonra hala sorularınız varsa, altı ay boyunca geri dönüp dersleri inceleyebilirsiniz.

Dijital Quiz ekipmanı

Eğitmeni liderliğindeki eğitim için kullanılan öğrendiğinizi test etme cihazıdır.

Ders sırasında benzersiz “test cihazlarımızı” kullanıyoruz. Bir sınıfta bulundunuz ve eğitmen doğrudan size bir sordu ve cevabı bilmiyorsunuz! Eğitmen başka birine bir soru sordu ve siz cevabını bildiğiniz için size sorulmasını dilediniz mi? Sinir bozucu, değil mi?

Mobius Enstitüsü sınıflarında, herkesin bilgisini test etmek için herkese bir dizi soru sorulur. Size dağıtılan beş düğmeli bir tuş takımıyla yanıt verirsiniz. Kimin doğru (ve yanlış) yanıt verdiğini yalnızca eğitmen bilir. Herkes doğru cevaplarsa, eğitmen devam edebilir. Değilse, eğitmen herkes için netleşene kadar konuyu açıklayacaktır!

Animasyonlar ve simülasyonlar

Muhtemelen en keyfili ve başarılı özelliklerimizden birisi, en karmaşık konuların bile anlaşılmasını kolaylaştıran kelimenin tam anlamıyla yüzlerce 3D animasyon ve etkileşimli simülasyona sahibiz. Hem de bunları Mobius Enstitüsü eğitimini hangi yöntemle alırsanız alın görebileceksiniz.

Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!