Tarih

Haz 27 - 29 2022
Expired!

Zaman

All Day

GÜVENİLİRLİK ( ARP-A )

İster güvenilirlik geliştirme konusunda yeni olun, ister bir girişim başlatmayı düşünen bir yönetici olun, ARP-A: Güvenilirlik Savunucusu, güvenilirlik yolculuğuna başlamanın en iyi yoludur.

Güvenilirliği iyileştirme yolculuğunda neredesiniz? Programda yeniyseniz veya fabrikanızda yeni bir programa başlayabilmeniz için daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Varlık Güvenilirliği Uzmanlığı [ARP-A] “Güvenilirlik Savunucusu” kursu tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Fiziksel varlıkların güvenilirliğini artırmak, yalnızca durumlarını izlemek, yağlama uygulamalarını iyileştirmek ve bakım departmanında bazı iyileştirmeler yapmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Gerçekten başarılı bir programa sahip olmak için kuruluşa nasıl değer katacağınızı anlamalı ve böylece üst yönetim desteğini almalısınız. Durum izleme ve güvenilirlik uzmanlarından oluşan küçük bir grubun değil, tüm organizasyonun desteğine sahip olmalısınız. Bakım, operasyonlar/üretim, mühendislik, finans ve güvenilirlik grubu arasında eşgüdümlü bir çabaya sahip olmalısınız. Artık tepeden inme kurallar olmamalı. Hedeflere ulaşmak ve girişimi başarı üzerine inşa etmek için programı katman katman oluşturmanıza olanak sağlayacak bir strateji izlemelisiniz.

Evet, RCM, PMO, RCA ve kelimenin tam anlamıyla düzinelerce genel güvenilirlik kısaltmalarından basitçe bahsedebiliriz.  Ancak bunların ne anlama geldiğini bilmek başarılı bir program uygulamanıza yardımcı olmaz.

ARP-A Güvenilirlik Savunucusu programı, güvenilirliğin ve tesis performansının nasıl iyileştirileceğine dair bütünsel bir görüş sağlayacaktır. Uygulama sürecini ve gerçekten başarılı bir programa sahip olmak için gerekli tüm temel unsurları açıklayacaktır.

Bir yanıt yazın