Tarih

Mar 21 - 25 2022
Expired!

Zaman

All Day

Titreşim ( V-ISO CAT II )

Her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıran gelişmiş 3D animasyonlar ve etkileşimli simülasyonlar ile kaliteli veri toplama ve temel analiz ve veri doğrulama becerisine sahip, etkili bir titreşim teknikeri olmayı öğrenin.

Demek ki, titreşim analisti kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazırsınız.

İyi haber şu ki, doğru yerdesiniz. ISO  V-CAT-II  kursumuz size başarılı, kendinden emin ve yetkin bir titreşim analisti olmak için bilmeniz gerekenleri öğretir.

Size çok çeşitli arıza durumlarını nasıl teşhis edeceğinizi öğreteceğiz. Doğru titreşim analizörü ayarları ile doğru verileri nasıl toplayacağınızı size öğreteceğiz. Ve yaptığınız teşhisleri doğrulayabilmeniz için size bazı faydalı ipuçları ve püf noktaları öğreteceğiz. Ek olarak, ekipmanın güvenilirliğini artırabilmeniz için size şaft hizalaması ve balans almayı öğreteceğiz.

Eğitimi tamamladığınızda, sınava güvenle girebilir ve uluslararası saygın Mobius Institute Board of Certification [MIBoC]™ aracılığıyla ISO 18436-2 Kategori II sertifikası alabilirsiniz. MIBoC sertifikası, ISO/IEC 17024’e göre akredite edilmiştir – daha yüksek bir standart yoktur. Dünya çapındaki binlerce Mobius™ sertifikalı analistin arasına katılacaksınız.