Varlık Güvenilirliği Dönüşümü

VARLIK GÜVENİLİRLİĞİ DÖNÜŞÜMÜ

İşlenen konular: Ayrıntılı olarak ART (VARLIK GÜVENİLİRLİĞİ DÖNÜŞÜMÜ) ve diğer metodolojilerle karşılaştırma

Varlık güvenilirliği dönüşümü [ART] sürecine genel bakış

Varlık güvenilirliği dönüşümü (ART) süreci: Uzun yıllardır insanlar endüstriyel tesislerde güvenilirliği artırmaya çalışıyor. Bazıları başarılı oldu, ancak çoğunluğu başarıya ulaşamadı. Bunların bazılarında, programlar üst yönetim tarafından iptal edildi ve personelin kurumdan ayrılmaları istendi. Ancak çoğu durumda, programlar ya ilk etapta ayağa kaldırılamadı, marjinal bulundu ya da zamanla silinip gitti.

35 yıllık deneyime ek olarak ART uygulayıcıların, yazarların araştırmalarını inceleyerek  son 10 yılda yoğun bir çabayla, Mobius Institute™, Varlık Güvenilirliği Dönüşümü (ART) sürecini geliştirdik.

Bu kurs, ART sürecine ayrıntılı bir genel bakış sağlar. ART süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Güvenilirlik Programı Liderleri için Asset Reliability Leader® ARP-L kursunu almalısınız. Bu dersler o kurstan alınmıştır ve ARP-L kursunu satin alırsanız bu kurs ücreti ARP-L kurs ücretinden düşülecektir.

Eğitim başlıkları

Başarılı uygulamalar

ART’a daha yakından bir bakış

ART, diğer süreçlerle karşılaştırma

ART’yi’ anlamak

Dil ingilizce

SÜRE: 2,5 saat

ABONELİK SÜRESİ: 3 ay

Kurs, Mobius Enstitüsü’nün kurucusu ve CEO’su Jason Tranter tarafından verilen yaklaşık 2 saatlik video derslerini içerir.

ZEM AKADEMİ

Güvenilirlik Dönüşümünde Başarıya Ulaşmak İçin İnsanları Ve İnsan Hatalarının Kaynaklarını Anlamak Zorundasınız

Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!