Güvenilirlik Ekonomisi

GÜVENİLİRLİK EKONOMİSİ

İşlenen konular: Finansal gerekçe, Yatırım Getirisi (ROI), paranın zaman değeri, indirimli geri ödeme süresi, sermaye maliyeti, finansal performansın değerlendirilmesi.

Üst yönetimin desteğini kazanmanın ve elde tutmanın tek yolu, girişimlerin finansal faydalarını belirlemektir. Güvenilirliği artırmak “sağduyulu bir yaklaşım” olsa ve güvenilirliği artırmak için bir düzine teknik neden belirleyebilseniz bile, üst yönetim öncelikle finansal açıdan yaratılan fırsatla ilgilenir. Onların öncelikli sorumlulukları budur, hissedarlar ve/veya şirket sahipleri için maksimum faydayı sağlamak veya belirli bir bütçe dahilinde gerekli hizmetleri sunmaktır.

İster tüm girişimin gerekliliğini, ister girişimin bir parçası olarak yapılması gereken yatırımlar anlatabilmek için ekonomi diline ihtiyacınız olsun, yönetim üzerinde olumlu bir izlenim bırakmak ve onların desteğini almak  finans dilini anlamayı gerektirir.

Bu kurs Varlık Güvenilirlik Liderliği® ARP-L kursundan alınmıştır; bu nedenle, bir güvenilirlik geliştirme programını başarıyla uygulamak veya herhangi bir proje için onay almak isteyen herkes için mükemmeldir. Ek olarak, temel finansı anlamak, tüm yönetim rollerine yönelik önemli bir adımdır.

ARP-L kursunu satin alırsanız bu kurs ücreti ARP-L kurs ücretinden düşülecektir.

Dil İngilizce

DERSLER: 14

SÜRE: 3 saat

ABONELİK SÜRESİ: 3 ay

Kurs, Mobius Enstitüsü’nün kurucusu ve CEO’su Jason Tranter tarafından verilen yaklaşık 10 saat 10 dakikalık video derslerini içerir.

ZEM AKADEMİ

Güvenilirlik Dönüşümünde Başarıya Ulaşmak İçin İnsanları Ve İnsan Hatalarının Kaynaklarını Anlamak Zorundasınız

Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil eyleme geçmektir.

Zem akademi ile eyleme geçeceksiniz!